Святкове привітання

28 грудня 2015 року відбувся виступ-привітання учасників «Хору резонансного співу» Інституту Самріті.

Поздоровлення зі святами відбулося на завершення підсумкового, останнього в 2015 році заняття групи “Ресурс – спорт”. Співаки хору вітали своїх колег рідкісним варіантом колядки “Що то за предиво”, мелодія якої викликала в душах образ пісні матері, що лине з прадавен по роду і досягає сердця кожного особисто.

Спів було поєднано із рухами традиційних народних танців та хороводів, завдяки творчій роботі хореографа Вікторії Паневіної, яка нещодавно прийшла в хор навчатись вокалу та хоровому співу і ділитися своїм досвідом у мистецтві танцю. Вбрання виконавців відповідало святковому строю наших прабабусь. Воно складалось із вишитої лляної сорочки, плахи, фартушка, паска та чобіток, а способи вив`язання хусток – традиціям різних регіонів України.

Поєднання руху і співу – ще одна особлівість, притаманна роботі Хору. Привітання завершилось залученням усіх присутніх та об`єднанням у спільний хоровод і дружніми обіймами.
Як слухачі, так і виконавці відчували радість та вдячність. Краса національного одягу викликала захоплення і гордість за культуру свого народу, у якого побутові речі можна прирівняти до витворів мистецтва.

Всі учасники Хору пройшли Програму Терапії Роду і, завдячуючи своїй роботі в групах, змогли глибоко відчути важливість того надбання, що завдяки культурі приходить до нас від наших предків. Особлива атмосфера та глибокі душевні переживання відбулися саме від усвідомлення краси, цінності та багатства різнобарв`я нашого культурного спадку.

Колектив висловлює щиру вдячність керівникові «Хору резонансного співу» Лесі Шавловській, яка змогла творчо поєднати власний досвід диригента хору Національного радіо з вокальними та хореографічними талантами кожного учасника.