”Жінка як джерело мудрості і натхнення. Сексуальність. Чуттєвість. Інтелект.” (Рівень - 2)

Продовження практики відновлення жіночої системи

Паспорт програми

У сучасній культурі жінка займає особливе місце щодо функцій та завдань, які лягли на її плечі. У більшості випадків сучасним жінкам доводиться витримувати навантаження, які набагато перевищують її психоемоційні, фізичні та енергетичні можливості.

Причин тому – безліч, але результат подібних перевантажень – численні емоційні зриви, втома, що межує з виснаженням, втрата працездатності, комунікабельності й загального бажання БУТИ ЖІНКОЮ.

Важливо відзначити, що подібні вимогі сучасного соціуму стосуються, на жаль, всіх представниць прекрасної статі без винятку.

Відмінності лише в тому, коли і за яких обставин настане розуміння цієї втоми, депресивних станів і відстороненості.

Дана Програма передбачає відновлення всіх систем жіночого організму і їх значне зміцнення, але основне смислове і тематичне навантаження полягає в цілеспрямованій роботі за наступними напрямками:

1. Фізичне зміцнення – усунення травмуючого досвіду минулих років, що призвів до руйнування і дисфункцій (повним або частковим) елементів жіночої системи.

2. Психоемоційне зміцнення – усунення факторів морального тиску і знищення особистості, результатом чого самооцінка жінки зазнала значних деформацій і вплинула на складності в пошуку надійного партнера, здатного прийняти і полюбити.

3. Інформаційна складова – надання сумарного досвіду, що відображає підходи різних культур світу до питання збереження жіночого здоров’я, акумулювання енергії і здатності до трансформації разом з обранцем-чоловіком у сфері Духу.

Таким чином, кожне заняття складається з трьох частин: інформаційної, корекційної та психоенергетичної. Крім того, на заняттях будуть запропоновані фізичні вправи і практики цигун, спрямовані на профілактику та усунення не лише новоутворень (кіста, онкологія, фіброміома тощо), але й руйнівних програм, що призвели до захворювань чи знищення жіночого щастя і благополуччя.

На другому етапі Програми особисті запити терапевтичного характеру розглядатися не будуть, оскільки робота переходить у площину практичних аспектів оздоровлення й відновлення жіночих систем.

Тривалість другого етапу – 1 рік.

День проведення групи – кожен другий четвер місяця

Час роботи групи – 18:00-22:00

Реєстрація для участі – 0 (67) 239 90 99 Оксана Олександрівна: (14:00 – 21:00)