”Особистість і ідентичності: Вирощування внутрішньої дівчинки, дівчини, жінки, матері”

Папорт Програми

Цикл: психоенергетичні практики, духовний розвиток.

Місія Програми: допомога учасникам у подоланні ранніх дитячих травм, травматиного досвіду і небажаної спадковості, що перешкоджають втіленню основних жіночих ідентифікацій.

Цілі:

  • Вилучення ключових психосоматичних перешкод, що є причиною різноманітних жіночих захворювань;
  • Повернення секуальної активності і фізичного здоров’я жіночому організмові;
  • Відновлення, зміцнення і подовження повноцінної роботи дітородних жіночих функцій.

Формат реалізації: групова практчина робота психоенергетичного характеру.

З метою підтримки власного здоров’я одним жінкам буває достатньо виконувати профілактичні процедури, у той час як іншим необхідна більш суттєва медична підтримка і супровід. Трапляються випадки, коли для збереження жіночого здоров’я лікарі наполягають на радикальних медичних заходах, або терміновому втручанні.

У більшості випадків серйозні захворюваня, що виявили себе у зрілому віці, розпочинаються в ранньому дитинстві, що спричиняє збій у формуванні ланцюжка дорослішання кожного індивіда, кожної жінки. Відбувається психоемоційний “розрив” між жіночими ідентифікаціями. Таким чином, ще не сформована ідентифікация “дівчинка” не може слугувати стійкою опорою у період, коли настає черга ідентифікації “дівчина”, а та, у свою чергу, не дасть можливості сформуватися ідентифікаціям “жінка” і “матір”.

Програма “Вирощування внутрішньої дівчинки, дівчини, жінки, матері” – це глибока психоенергетична практика, призначена не лише призупинити розвиток відхилень жіночого здоров’я, але й так його зміцнити, щоби створити всі умови і передумови для відновлення втрачених функцій. Ці відхилення (захворювання) часто мають хронічний характер і не завжди сприймаються серйозно, проте за умови збігу певних руйнівних чинників вони входять у фазу загострення з часто непередбачуваними наслідками.

Мова йде про незворотні захворювання хіночої системи, насладком котрих можуть бути:

  • фізична втрата дітородних функцій;
  • зупинка у роботі дітородних функцій;
  • перебої у роботі внутрішніх органів, що забезпечують необхідний рівень функціонування жіночого організму;
  • депресивні стани, що є свідченням різкого зниження життевого тонусу;
  • втрата бажання і можливості продовження роду.

В рамках роботи даної Програми індивідуальні терапевтичні запити не розглядатимуться, оскільки вся увга і психоенергетина робота учасників спрямовуватимуться на практичні аспекти зміцнення жіночого здоров’я.

Змістовна частина Програми: вправи, медитативні практики, роз’яснення процесів, що відбуваються, і причин відхилення від норми, здорового стану.
День проведення групи – третій четвер місяця.

Час роботи групи – 18:00 – 22:00.

Реєстрація для участі: 0 (67) 239 90 99 Оксана Олександрівна (14:00 – 21:00)

До участі в роботі групи запрошуються всі бажаючі без обмежень.