”Продовження ТР”

Паспорт Програми

Базовий курс Програми «Терапія Роду» розкриває сенс багатьох процесів, динаміка яких триває протягом всього нашого життя. Кожна людина, котра зіткнулася з руйнівними життєвими сценаріями, докладає чимало зусиль задля зміни небажаних подій в конструктивне русло. Проте виконати цю роботу почасти вважається за неможливе, оскільки до самого деструктивного сценарію долучена чимала кількість інших людей. Ці люди, незалежно від того, родичі вони чи сторонні особи, мають власні бажання, наміри, принципи та правила поведінки тощо, що у свою чергу провокує низку конфліктних ситуацій. Проте головним є те, що їхня активність, нажаль, часто спричиняє непередбачувані складнощі для оточення, тобто – для нас. Дуже важко, наприклад, пояснити людині, котра переживає стан стресу, необхідність дій, що знімуть навантаження з її психіки а, отже, допоможуть вирішити проблемне питання. Не маючи можливості прислухатися до слушної поради, такі люди схильні нагромаджувати напругу, що неминуче призводить до посилення конфлікту, сварок, претензій та інших руйнівних моделей поведінки.

Але найбільшим деструктивним наслідком таких подій є втрата не лише власних сил та душевно-емоційного ресурсу, а часу свого життя. Можна відновитися після виснажливої роботи, можна вибачитися перед друзями чи близькими людьми, проте неможливо повернути час, який було витрачено на переживання станів стресу, конфлікту, відсторонення, самотності, страждання тощо.

Програма «Продовження Терапії Роду» спрямована, перш за все, на оволодіння унікальною технікою трансформації небажаних видів енергії у конструктивне та життєдайне русло. За допомогою навичок, які формуються під час оволодіння матеріалами цієї Програми, людина матиме змогу назавжди позбавитися необхідності витрачати власні зусилля на подолання руйнівних та нищівних подій, думок, непотрібних переживань, тривог тощо.

Окрім цього, психо-енергетична складова Програми навчить володіти своїми емоціями, почуттями, аналізувати та розбиратися в ключових мотивах власної поведінки та розуміти доцільність тих чи інших життєвих подій. Мова йде про духовну практику, яка на сході має назву «формування тіла безсмертного зародку», що розпочинається з оволодіння та побудови початкового етапу – «краплі» тіла безсмертного зародку. Ця практика дає можливість не лише накопичувати величезні обсяги енергії, але й реально впливати на конструктивні зміни життєвих подій як у власному майбутньому, так житті дітей, онуків та інших спадкоємців.

Матеріали Програми будуть цікавими та корисними у процесі зміцнення власного психо-емоційного стану, фізичного тіла, а також корисними для осіб, котрі спрямовані на якісні зміни у власному житті, професійній реалізації та ін.

Додатково до цієї складової Програми, на кожній групі розглядаються індивідуальні запити учасників, на прикладі яких часто відбувається пояснення теоретичної та практичної частин.

Формат групи – відкритий, для осіб, що пройшли базовий курс Програми «Терапія Роду»

Тривалість Програми – постійно діюча група

Графік роботи – кожна друга субота місяця

Час проведення заняття – 15:00 – 21:00

Реєстрація для участі: (067) 239-90-99 – Оксана Олександрівна (14:00 – 21:00)