”Творчість у сім'ї”

Жінка і чоловік проявляються у різний спосіб. Те, що робить жінка, є продовженням її жіночого начала, а те, що робить чоловік – продовженням чоловічого.

Звідки починається чоловіче і жіноче, як явище? Де витоки цього поняття?

Саме за допомогою сексуальних енергій ми розрізняємо, де хлопчик, а де дівчинка. Це не просто енергії, які відчуваються. Це енергії, які, при просуванні на інших горизонтах та інших рівнях, проявляються в зовнішньому світі.

Хлопчик стає військовим, захисником Батьківщини. Це – чоловічі енергії. Жінка народжує дитину. Це – жіночі енергії. Жінка готує їжу – це жіночі енергії. Їжу може приготувати і чоловік, але чоловік вкладе чоловічу енергію, а жінка – жіночу.

Звідки з’являється енергія любові?

Сьогоднішня енергія материнської любові – це вчорашня реалізована енергія сексуального начала, яка дає можливість з’явитися новому життю.

Все, що ми робимо, є продовженням нашої сексуальної енергії. Якщо в міру трансформації, сублімації та просування енергії на більш високі рівні «стоїть» заборона, то далі цього горизонту енергія не буде підніматися. Тобто, ми, як сексуальні об’єкти, не зможемо реалізуватись на більш високих рівнях. У цьому одна з причин наших страждань.

На групі ми будемо займатися вивченням сексуальних енергій. Тут багато того, чого ми, на жаль, не знаємо. Адже на сексуальних горизонтах є все, що нам необхідно для здоров’я, життя роду, для відновлення та життєдіяльності. Ці види енергій там «сплять» і ми не знаємо як їх активізувати. Оскільки «сексу в Радянському Союзі не було», то ці енергії ще й «прибивали бетонними плитами» радянської  ідеології.

За допомогою сексуальних енергій можна лікувати себе, омолоджуватися, «вичищати» кров, «промивати» кісткову систему. За допомогою сексуальної енергії відбуваються всі оздоровчі та лікувальні ефекти.

Це абсолютно реальні речі, наявність і усвідомлення яких дає життя і здоров’я, а відсутність – не дає життя і здоров’я в тому обсязі, в якому потрібно людині.

За допомогою сексуальних енергій, ми або примножуємо потенціал свого життя, або знищуємо себе. Знищення також відбувається за допомогою сексуальних енергій. Знищення – це теж програма, яка наповнюється своїм власним змістом.

У роботі групи мова піде про партнерське зміцнення, розвиток і допомогу в усвідомленні механізмів сублімації та трансформації сексуальних енергій.

На заняттях будуть розглядатися всі етапи дорослішання Хлопчика та Дівчинки, складності формування їхньої психіки, складнощі та проблеми виховного процесу, його перекоси в розумінні сексуальності як культури жіночо-чоловічих стосунків. Наслідки такого виховання в дорослому періоді, незнання того, як будувати відносини між партнерами, призводить до неможливості передати цей досвід дітям.

Сенс роботи групи в тому, щоб сексуальну енергію піднімати наверх, розкриваючи на всіх горизонтах і доводити до найвищого рівня усвідомлення. Там починається те, що ми називаємо «чудеса». Насправді, все це реальні речі, доступні кожному практикуючому.

У роботі Програми можуть приймати участь усі бажаючі. Приєднатися можна на будь-якому етапі роботи групи.

  • Формат роботи – один раз на місяць.
  • Місце проведення – офіс «САМРІТІ».
  • Реєстрація за телефоном – (067) 239-90-99 Оксана Олександрівна (з 14:00 до 21:00)