”Архетипи національної ментальності”

Тема функціонування та активності людської психіки є однією з найбільш цікавих і загадкових. У сфері питань, що розглядаються у вказаному ключі, знаходяться теми, пов’язані з існуванням і природою різних «сутностей», під якими обивательський розум часто розуміє наявність різних матеріалізованих живих організмів, які не можна побачити. Ця тема настільки розбурхує фантазію людей, які цікавляться потойбічними силами, що призводить до появи цілого спектру псевдовчень, заснованих на різних емпіричних переживаннях екзальтованих особистостей, вельми відірваних від реальностей матеріального світу. На допомогу приходять фрагменти духовних практик східного напрямку, використання яких надає «ведмежу послугу» практикуючим в подальшому відриві від реальності, відводячи фокус свідомості від вирішення проблемних питань нашої дійсності.

Програма «Архетипи національної ментальності» спрямована на розвінчання всебічних міфів і домислів навколо цієї теми. Основний акцент в роботі групи поставлений на розкриття особливостей роботи людської психіки.

Практична частина роботи групи присвячена засвоєнню механізмів самостійного управління психічними процесами з відстеженням «пасток свідомості», які заважають розумінню істинної природи і причин виникнення тих чи інших страхів і фобій, що розглядаються і трактуються нами як присутність «сутнісних начал» в нашому організмі.

Проводиться відмінність між сутностями містичного плану і Сутністю людської природи, основа якої – у розвитку глибокого розуміння законів світу і розвитку якостей – чеснот, що роблять наше життя добрішим і мудрішим. Матеріали, представлені в групі, адресовані широкому колу осіб, які цікавляться питаннями саморозвитку і самопізнання.

До роботи групи можуть долучатися всі бажаючі, які пройшли базовий курс Терапії роду. Головний критерій – внутрішнє усвідомлення необхідності і потреби в цій роботі.

Реєстрація для участі у семінарі: